Kategoriler

HAKKIMIZDA


Firmamız 
tedarik ettiği ürünlerde müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak amacıyla ilk mağazasını 2003 yılında İSTANBUL Bakırköy’de açmıştır. Hızla büyüyen Toprak Kırtasiye artan müşteri istek ve beklentilerine daha etkin cevap verebilmek amacıyla, 2004 yılında İstanbul Zeytinburnu’nda daha büyük bir mağazada hizmet vermeye başlamıştır. Kırtasiye sektöründe,lider markaların bayiliği ve dağıtımcılığını yapan Toprak Kırtasiye bu ürünleri hızlı ve eksiksiz, uygun fiyat ve hizmet politikasıyla tedarik ederek müşterilerinin güvenini kazanmıştır.

Firmamız artan ürün çeşitlerini kesintisiz sağlamak ve çoğalan müşteri portföyüne verdiği hizmet kalitesini arttırmak için     

2013 yılında www.vartasiye.com adresinden sanal satışa başlamıştır.  Müşterilerine ürün teşhiri ve depo hizmeti sağlayarak, müşterilerinin stok maliyetini azaltıp, paydaşlarının verimliliğini amaçlamıştır.  Toprak Kırtasiye Zeytinburnu mağazasında yönetim, pazarlama, dağıtım ve depo hizmetleri bir arada yürütüldüğü bir sinerji oluşturmuştur.